SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Krynicy-Zdroju

Ważne informacje
najczęściej zadawane pytania

Rezerwacja

Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie lub mailowo. Tą drogą mogą Państwo także uzyskać informacje dotyczące dostępności miejsc w wybranych terminach oraz wszelkie inne informacje związane, zakresem usług naszego Sanatorium.
Tel: +48 555555, +48 555555
Mail: recepcja@saantoriumkrynica.pl
Potwierdzeniem dokonanej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł w terminie 5 dni od dnia rezerwacji /opłata rezerwacyjna/. Płatności należy dokonać na rachunek:
Numer konta bankowego dla przelewów w PLN:
55 5555 5555 5555 
Numer konta bankowego dla przelewów w EUR:
55 5555 5555 5555
Na przelewie należy podać imię i nazwisko Gościa i termin programu rehabilitacyjnego / pobytu. Po wpłynięciu na nasze konto opłaty rezerwacyjnej Sanatorium wystawi f-rę zaliczkową, którą na życzenie możemy przesłać na wskazany adres.
Zarezerwowany program rehabilitacyjny / pobyt można przełożyć na 30 dni przed planowanym terminem bez utraty wpłaconego zadatku, uzgadniając szczegóły z recepcją. W przypadku rezygnacji z rezerwacji  zadatek nie podlega zwrotowi.

Płatności

Pozostałą należną kwotę za program rehabilitacyjny i pobyt mogą Państwo opłacić przelewem przed przyjazdem lub na miejscu po przyjeździe kartą, przelewem lub gotówką w ciągu pierwszych 2 dni od rozpoczęcia programu rehabilitacyjnego. W przypadku korzystania wyłącznie z programu rehabilitacyjnego lub pobytu hotelowego odpłatność należy uiścić z góry.

Co zabrać ze sobą?

› posiadaną dokumentację medyczną (zdjęcia RTG, badania morfologiczne, karty informacyjne, itp)
› wygodny strój do ćwiczeń na sali (dres lub szorty, koszulki sportowe) oraz obuwie sportowe
› strój kąpielowy i klapki
› szlafrok (opcjonalnie)
› wygodny strój do spacerów po pięknej okolicy stosowny do pory roku

Dieta